پرداخت سود سهام «افق کوروش» از ابتدای مهر آغاز می شود

یکشنبه 23 شهریور 1399 ساعت 00:40:18
مجامع آنلاین کرونا افق کوروش

رییس هیات مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای «افق کوروش» با اشاره به  تصویب سود ۵٠٠ میلیارد تومانی در مجمع سالانه گفت: به ازای هر سهم  ۵٠٠ تومان سود تقسیم می‌شود که پرداخت آن به سهامداران از ابتدای مهر ماه آغاز می شود.

«علی ابراهیمی» در حاشیه مجمع عمومی سالانه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با اشاره به مصوبات جلسه مجمع عمومی شرکت بیان کرد: جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام برای بررسی عملکرد سال مالی ۹۸بود که خوشبختانه صورت های مالی شرکت و عملکرد شرکت مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

رییس هیئت مدیره شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش افزود: تقسیم سود به ازای هر سهم ۵۰۰ تومان و در مجموع ۵۰۰ میلییاردتومان از مهمترین مصوبات مجمع عمومی بود و قرارشد با توجه به اینکه تا آخر شهریور فرصت برای استفاده از حق تقدم افزایش سرمایه که قبلا تصویب شده بود، تا آخر شهریور عزیزان از این فرصت استفاده کنند و در نهایت از  ابتدای مهر ماه به بعد این مبلغ سود به سهامداران پرداخت خواهدشد.

رشد  ۴۳درصدی سهم بازار شرکت افق کوروش

ابراهیمی گفت: تصمیم گرفتیم سود سهامداران در مهرماه پرداخت کنیم تا سهامداران شیرینی سود سرمایه گذاری در افق کوروش  را در اولین فرصت ممکن بچشند.

وی درباره  با اشاره رشد  ۴۳درصدی سهم بازار شرکت افق کوروش بیان کرد: یکی از عواملی که در سال ٩٨ با همت و تلاش همه مدیران و همکاران همکاران انجام شد رشد تعداد فروشگاه‌ها بود که از  بیش از یک هزار و ۳۵۰به ۲۰۰۶مورد رسید.

ابراهیمی گفت: افزایش تعداد فروشگاه های کوروش باعث توسعه خدمت رسانی و افزایش فروش شرکت و در نهایت باعث افزایش سود شرکت برای سهامداران شد.