اعضای هیات مدیره «پاک» انتخاب شدند

چهارشنبه 26 شهریور 1399 ساعت 21:40:36
لبنیات پاک هیات مدیره مجامع آنلاین

اعضای هیات مدیره «لبنیات پاستوریزه پاک» برای یک دوره کاری یکساله توسط مجمع عمومی سالیانه عادی این شرکت، انتخاب شدند.

مجمع عمومي شرکت لبنیات پاستوریزه «پاک» ساعت 10 صبح روز چهار‌شنبه (26 شهريور 99) با حضور مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره و حدود ٢٠ نفر از سهامداران در تهران برگزار شد.

این مراسم همزمان از طریق سامانه مجامع آنلاین کشور (سماک) پخش  شد که حدود 350 نفر از سهامداران از آن بازدید کردند.

شیوع بیماری کرونا در کشور منجر به ابلاغ دستورالعملی شده است که مجامع عمومی شرکت‌ها با حضور حداکثر ١۵ نفر برگزار شود و شرکت‌ها امکان برگزاری مجامع و جلسات عمومی و تصمیم گیری‌ها و رای‌گیری‌ها را به صورت الکترونیکی و آنلاین فراهم کنند.

بر همين اساس اين دوره از مجمع عمومی لبنیات پاک با حضور محدود از مديران و سهامداران عمده به صورت حضوري برگزار و همچنین امكان مشاركت و بازديد آنلاین و غير حضوري براي ساير سهامداران از طريق سامانه مجامع آنلاين كشور (سماک) فراهم شد.

«غلامرضا شباني خفري» مدیر عامل شرکت پاک ، در  این جلسه علاوه بر ارائه گزارش عملکرد مدیریتی خود به سوالات سهامدارانی که غیرحضوری در مجمع مشارکت داشتند، پاسخ داد.

وی با استقبال از برگزاری آنلاین مجامع گفت: مردم، مشتریان و سهامداران برای بهتر شدن شرکت، نقطه نظرات و دیدگاه های خود درباره نحوه اداره و مدیریت و کارکنان شرکت، نوع و کیفیت محصولات پاک را از طریق راه های ارتباطی به گوش مدیران پاک برسانند.

طبق برنامه، تغییر و انتخاب اعضای هیات مدیره، استماع گزارش هیئت مدیره از فعالیت عمومی و گزارش حسابرس مالی و قانونی و نیز برنامه های آتی شرکت و اتخاذ تصمیمات لازم درباره همه این موارد دستور کار این دوره از مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لبنیات پاستوریزه پاک بود که نتایج آن تا به صورت رسمی هفته آینده بر روی وبسایت کدال منتشر می شود.